Co sprawia, iż nie możemy osiągnąć erekcji? 

 

Spośród najczęstszych powodów pojawienia się problemów z potencją moglibyśmy wymienić:

 

1) Niedobra dieta – jeśli objadamy się przede wszystkim śmieciowym jedzeniem, wysokokalorycznym, w naszym typowym jadłospisie nie ma zaś świeżych owoców, warzyw, ryb, to naprawdę nie dziwmy się, że na nieszczęście erekcja nie towarzyszy nam regularnie.

 

2) Brak aktywności
fizycznej
, siedzący tryb życia – o ile to w pełni zrozumiałe, że w dzisiejszych
czasach
spędzamy dużo czasu siedząc, przecież bez pracy zawodowej ciężko żyć na dobrym poziomie, to jednakowoż nie ma wytłumaczenia dla takich osób, które nie robią niczego po wyjściu z pracy.

 

3) Kłopoty natury zdrowotnejgdy człowiek choruje na choroby serca, nadciśnienie, cukrzycę, to z automatu również z jego poziomem libido nie wszystko jest w porządku.

 

4) Znużenie – o ile z początku jesteśmy pewnie zafascynowani swoją partnerką, tym jak wygląda, to potem może wkraść rutyna. A jak powszechnie
wiadomo
, rutyna może zabić. W tym celu warto pogadać z własną partnerką, spytać czy mogłaby nieco bardziej urozmaicić seks. Godne zainteresowaniapowabne ubrania, być może jakieś zabawki, erotyki bądź przebieranki. Możliwości, dzięki to którym nasze życie erotyczne będzie ciekawsze nie brakuje.

 

5) Chroniczny stres, problemy zawodowemocno stresujące sytuacje są stałym elementem naszego życia, ale w końcu wcale nie jest
powiedziane
, że powinniśmy reagować na takowe bardzo dużym zdenerwowaniem. Zdecydowanie można w taki sposób kierować własnym żywotem, aby przenigdy nie doszło do tej sytuacji, w której stres sparaliżuje nam zarówno dzień, jak i nockę.


tekst dostepny na
stronie-viagra bez recepty

kamagra