Kilka trików na mocniejszą erekcję

avatar_99_page

Jeśli zależy ci na mocniejszej erekcji, musisz systematycznie ćwiczyć

Spaceruj i podskakuj zamiast pchać się do taksówki

Jeśli zależy ci na twardszej erekcji, powinieneś systematycznie trenować. Wzmocnienie ogólnego stanu twojego zdrowia i formy wpłynie zdecydowanie dodatnio na stan zdrowia twojego penisa. Eksperymenty dowodzą, że mężczyźni, którzy pokonują pieszo codziennie trzy kilometry, mają o połowę mniej trudności z erekcją w porównaniu tadalis do mężczyzn, którzy praktykują siedzący tryb życia. Zawężanie się żył jest jedną z istotnych przyczyn zaniku wzwodu. Żyły działają na optymalnym poziomie jedynie wtedy, gdy się systematycznie ćwiczy. Nie ma potrzeby na starcie realizować wszystkich skomplikowanych ćwiczeń członka, aby pomóc mu być we wzwodzie jak najdłużej. Bardzo łatwe ćwiczenie, jak spacer w miejsce zamawiania taksówki na małe dystanse już wystarczą, żeby spowodować dostrzegalną różnicę błyskawicznie i w komfortowy sposób. Potocznie mówiąc, aby kogoś przelecieć, najpierw przeleć się na pocztę.

Dlaczego pomaga ziewanie?

Gdy ziewasz, to naprawdę możesz mieć wzwód. Dzieje się tak dlatego, ponieważ zarówno ziewanie jak i wzwód są owocem działania nietrwałego, jednakże niezmiernie aktywnego biologicznie związku chemicznego, zwanego tlenkiem azotu. Gdy związek ten zostanie już uwolniony w mózgu, ma poniekąd przed sobą dwie drogi: może przesunąć się do ust lub do penisa. Nigdy nie zauważyłeś małego drżenia w kroczu w trakcie ziewania? Jest to efekt tego, iż tlenek azotu powędrował zarówno do ust jak i twoich okolic między nogami. Zacznij więc częściej ziewać oraz uwalniać więcej tlenku azotu dla silniejszej erekcji. Tylko uważaj z tym ziewaniem w pracy, bo cię uznają za leniucha.

Wyśpij się

Po stosunku twój penis jest na ogół wyczerpany. Musi odpocząć. Dlatego bardzo ważne jest, żebyś zażył tyle snu, ile tylko możesz. Podczas zdrowego snu zdrowy facet doświadcza pięciu-sześciu wzwodów, ale niekoniecznie jest to sytuacja do wykorzystania z partnerką. W ten sposób twój organizm raportuje ci, że twój penis jest kamagra w zelu zdrowy oraz gotowy znowu do działania. Twój członek “ładuje się” w czasie snu. A więc dla twardej i zdrowej erekcji, niczym nie zmącony oraz długi sen jest niesłychanie ważny.